ZöldÁllásPortál

A legújabb állások

Labor mérnök46(Napja)

Teljes munkaidő
fizetés

elhelyezkedés [Balatonfűzfő, Hungary ]

Áttekintés

Kategória:  Vizsgálólaboratórium
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  8184
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2021-10-15

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Főiskola
Fokozat címe:  befejezett felsőfokú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, környezetkutató, élelmiszermérnök vagy egyéb szakirányú képzettség)
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 1 év
Egyéb tapasztalatok:  befejezett felsőfokú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, környezetkutató, élelmiszermérnök vagy egyéb szakirányú képzettség)
Karrierszint:  Tapasztalt (nem menedzser)

Állás státusza

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  1
Hirdetés indításának kezdete:  2021-10-15
Hirdetés indításának vége:  2021-12-31

Hely

[Balatonfűzfő, Hungary ]

Leírás

– részvétel a műszeres analitikai (ICP/IC/HPLC) és klasszikus analitikai vizsgálatokban
– laboratóriumi munka során keletkező adatok dokumentálása, értékelése, eredmények rögzítése LIMS rendszerben
– technikusok munkájának ellenőrzése, segítése
– analitikai módszerek fejlesztésében való aktív részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– munkatapasztalat akkreditált vizsgálólaboratóriumban
– környezeti minták klasszikus analitikai vizsgálatainak ismerete
– jártasság szabványos módszer bevezetésében, egyedi módszer validálásában

Megállapodás

– változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
– stabil, hosszútávú munkalehetőség
– családbarát munkakörnyezet
– versenyképes juttatási csomag

Végzettségek

– befejezett felsőfokú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, környezetkutató, élelmiszermérnök vagy egyéb szakirányú képzettség)

Elvárt képességek

– önálló, precíz munkavégzés
– jó problémamegoldó képesség, fejlesztő szemlélet

Cég információ

Ossza meg ezt a munkát

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
céglogó
ELGOSCAR-2000 Kft.
Laboratóriumi technikus
Teljes munkaidő dátum október 15,21 fizetés - - - - .
elhelyezkedés Balatonfűzfő, Veszprém
céglogó
Mintavételi technikus
Részmunkaidő dátum október 15,21 fizetés - - - - .
céglogó
Szervetlen analitikai részlegvezető
Teljes munkaidő dátum október 25,21 fizetés - - - - .
elhelyezkedés
céglogó
PROJEKTVEZETŐ (környezeti kármentesítés)
more