ZöldÁllásPortál

A legújabb állások

Teljes munkaidő
fizetés

megegyezés - szerint Ft .

elhelyezkedés [Budapest III. kerület, Hungary ]

Áttekintés

Kategória:  Zajvédelem
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  megegyezés - szerint Ft .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  1033
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2021-02-18

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Főiskola
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok Kezdő
Karrierszint:  Kezdő

Állás státusza

Betöltendő pozíciók száma:  1
Hirdetés indításának kezdete:  2021-02-18
Hirdetés indításának vége:  2021-03-05

Hely

[Budapest III. kerület, Hungary ]

Leírás

  • Zaj- és rezgésvédelmi, levegőtisztaság-védelmi vizsgálatok elvégzése, jegyzőkönyv készítése, hatásterület lehatárolása
  • Környezetvédelmi szakértői munkákban való közreműködés
  • Engedélykérelmi dokumentációk készítése
  • Éves környezetvédelmi adatszolgáltatások végzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatósággal
  • Helyszíni bejárások, helyszíni mintavételek, mérések

Megállapodás

  • Megállapodás szerinti fix munkabér
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő

Végzettségek

  • Felsőfokú műszaki, vagy természettudományi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • “B” kategóriás jogosítvány

Elvárt képességek

  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • Logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Cég információ

céglogó
IMSYS Kft.
http://www.imsys.hu Budapest III. kerület, Budapest

Ossza meg ezt a munkát

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
céglogó
elhelyezkedés Budapest IV. kerület, Budapest
céglogó
ELGOSCAR-2000 Kft.
Projektvezető
Teljes munkaidő dátum február 1,21 fizetés megegyezés - szerint Ft .
elhelyezkedés Budapest IX. kerület, Budapest
céglogó
Envirotis Holding Zrt.
Projekt előkészítő mérnök
Teljes munkaidő dátum február 18,21 fizetés megegyezés - szerint Ft .
elhelyezkedés Budapest XII. kerület, Budapest