ZöldÁllásPortál

A legújabb állások

Részmunkaidő
fizetés

elhelyezkedés [Budapest, Hungary ]

Áttekintés

Kategória:  Egyéb
Munkaidő:  Részmunkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  1089
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2022-05-30

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Középiskola
Fokozat címe:
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 1 év
Karrierszint:  Kezdő

Állás státusza

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  1
Hirdetés indításának kezdete:  2022-05-30
Hirdetés indításának vége:  2022-06-30

Hely

[Budapest, Hungary ]

Leírás

Pesti környezetvédelmi mérnökirodánkba keresünk 4 órás, rugalmas munkaidőbe ügyviteli asszisztens munkatársat.

Munkavégzés helye: Budapest, Bláthy Ottó u. 41.

Feladatok: kimenő és bejövő információk nyomon követése/iktatás, megrendelések és projektdossziét kezelése, postázás, nyilvántartások vezetése, eszközbeszerzések. A munkavégzéshez alapvető irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete szükséges.

Fényképpel és aláírással ellátott önéletrajzodat az e-mail címre várjuk.

Megállapodás

Végzettségek

Elvárt képességek

Ossza meg ezt a munkát

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
céglogó
Intergeo Budapest Kft.
Műszaki karbantartó
Teljes munkaidő dátum június 1,22 fizetés - - - - .
elhelyezkedés Budapest, Budapest