ZöldÁllásPortál

Áttekintés

Kategória:  Kármentesítés
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  1095
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2021-10-15

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Egyetem
Fokozat címe:  Felsőfokú végzettség környezetmérnök, biomérnök, vízépítő mérnök, vegyészmérnök, geológus, geofizikus vagy hidrogeológus szakon
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 5 év
Karrierszint:  Tapasztalt (nem menedzser)

Állás státusza

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  2
Hirdetés indításának kezdete:  2021-10-15
Hirdetés indításának vége:  2021-12-31

Hely

Leírás

Munkatársat keresünk PROJEKTVEZETŐ (környezeti kármentesítés) pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Önálló kármentesítési terepi- és környezetvédelmi tanácsadási projektvezetői feladatok ellátása,
  • komplett jelentések, tényfeltárási záró dokumentációk, műszaki beavatkozási tervek, vízjogi engedélyek, környezetvédelmi felülvizsgálatok, egységes környezethasználati engedélyek, stb. készítése,
  • terepi munkavégzés során szakmunkák kivitelezésének műszaki irányítása, dokumentálása,
  • talaj- és talajvíztisztító rendszerek tervezésének, kiépítésének és üzemeltetésének irányítása,
  • karbantartási, hibaelhárítási munkálatok elvégzésének lebonyolítása,
  • közreműködés pályázatok előkészítésében, árajánlatok készítésben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség környezetmérnök, biomérnök, vízépítő mérnök, vegyészmérnök, geológus, geofizikus vagy hidrogeológus szakon,
  • legalább 5 éves szakirányú munkatapasztalat kármentesítési kivitelezői vagy tervezői munkakörben.
  • Magabiztos MS Office felhasználói tudás,
  • tervező (AUTOCAD) és modellező (MODFLOW) és/vagy SURFER és/vagy RISK programok ismerete,
  • környezetvédelmi, vízvédelmi és hulladék kezeléshez kapcsolódó jogszabályok ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • képesség az önálló, proaktív munkavégzésre,
  • megbízható, felelősségteljes, pontos munkavégzés,
  • utazási hajlandóság.

Megállapodás

  • Versenyképes juttatási csomagot (laptop, mobil, cégautó használat),
  • kutatás-fejlesztési projektjeinkben való aktív részvétel lehetőségét,
  • hosszú távú, stabil, megbízható munkahelyet (saját tulajdonú műszaki eszközparkkal, akkreditált környezetanalitikai laboratóriummal) és kulturált környezetet.

Végzettségek

Felsőfokú végzettség környezetmérnök, biomérnök, vízépítő mérnök, vegyészmérnök, geológus, geofizikus vagy hidrogeológus szakon,

Elvárt képességek

Cég információ

Ossza meg ezt a munkát

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
céglogó
ELGOSCAR-2000 Kft.
Laboratóriumi technikus
Teljes munkaidő dátum október 15,21 fizetés - - - - .
elhelyezkedés Balatonfűzfő, Veszprém
céglogó
Labor mérnök
céglogó
Szervetlen analitikai részlegvezető
Teljes munkaidő dátum október 25,21 fizetés - - - - .
elhelyezkedés
more