ZöldÁllásPortál

A legújabb állások

Teljes munkaidő
fizetés

elhelyezkedés [Budapest, Hungary ]

Áttekintés

Kategória:  Hulladékgazdálkodás
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  1096
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2023-01-23

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Főiskola
Fokozat címe:
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 3 év
Karrierszint:  Tapasztalt (nem menedzser)

Állás státusza

Státusz:  Interjú
Betöltendő pozíciók száma:  1
Hirdetés indításának kezdete:  2023-01-23
Hirdetés indításának vége:  2023-02-10

Hely

[Budapest, Hungary ]

Leírás

Környezetvédelmi szemléletformálással, beltéri szelektív hulladékgyűjtő eszközök gyártásával és forgalmazásával illetve komplex hulladékgazdálkodási rendszerek kialakításával és üzemeltetésével foglalkozó, folyamatosan fejlődő cégünk keres pénzügyi munkatársat 2023. február 15 – március 1 közötti kezdéssel.

Feladataid:
 Közvetlen jelentés az ügyvezető felé
 Kimenő és bejövő számlák kezelése
 Folyamatos kapcsolattartás a könyveléssel és bérszámfejtéssel
 Nyilvántartások, kimutatások készítése
 Pénzügyi nyilvántartások naprakész vezetése
 Kontrolling feladatok ellátása
 Szerződések, cég- és egyéb iratok, bank kezelése, iktatása, lefűzése
 Adminisztratív munkatárs, mint közvetlen beosztott munkájának koordinálása
 Éves reporting és pénzügyi calendar kialakítása és karbantartása
 Javaslattétel optimalizálásra (pl. költséghatékonyabb megoldásra, adózási forma
vizsgálata)
 Rögzítés a banki felületen
 Pénztár, készpénzforgalom és utalások menedzselése az ügyvezető által
jóváhagyott utalási rend szerint
 Ügyfélkapu, jogi iratok menedzselése

Megállapodás

 Folyamatos szakmai fejlődés
 Hosszútávú munkalehetőség, biztos háttér, 100%-ban magyar tulajdon
 Összetartó, segítőkész fiatalos csapat
 Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

Végzettségek

Középfokú végzettség és 3-4 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat vagy felsőfokú végzettség pénzügyi / gazdasági területen

Elvárt képességek

 Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Office 365 ismerete)
 Rendszerszemlélet
 Precizitás, önállóság
 Pozitív hozzáállás
 Középfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:
 Mérlegképes könyvelői ismeretek
 Pénzügyi kontrolling tapasztalat
 Iroda vezetői feladatok ismerete
 Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
 Rugalmasság, terhelhetőség

Cég információ

Ossza meg ezt a munkát

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
céglogó
elhelyezkedés Budapest, Budapest
céglogó
elhelyezkedés [Debrecen-Hajdú-Bihar, Budaörs-Pest, Hungary]
céglogó