ZöldÁllásPortál

A legújabb állások

Részmunkaidő
fizetés

elhelyezkedés [Balatonfűzfő, Hungary ]

Áttekintés

Kategória:  Vizsgálólaboratórium
Munkaidő:  Részmunkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  8184
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2021-10-15

Követelmények

Kor:  25 éves 45 éves
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Nincs iskola
Fokozat címe:
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok Kezdő
Egyéb tapasztalatok:  - szakirányú végzettség (általános vegyésztechnikus, környezetvédelmi méréstechnikus, szakirányú B.Sc tanulmányok)
Karrierszint:  Kezdő

Állás státusza

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  1
Hirdetés indításának kezdete:  2021-10-15
Hirdetés indításának vége:  2021-12-31

Hely

[Balatonfűzfő, Hungary ]

Leírás

Balatonfűzfőn található laboratóriumunk több mint 1000 m2-en 20 fős csapattal dolgozik. Folyamatos akkreditációval rendelkezünk több mint 20 éve. A környékről több mint száz partnerünk van, országosan pedig többszöröse. Éves szinten több mint 65 ezer vizsgálatot végzünk. A profilunk felszíni és felszín alatti vizek, szennyvizek, hulladékok és talaj mintavétele és laboratóriumi vizsgálata.

Mintavételi technikus – Főbb feladatok, munkák:

– részvétel az akkreditált laboratórium műszaki tevékenységeiben
– szabványos mintavétel különböző közegekből (hulladék, talaj, felszíni víz, felszín alatti víz, szennyvíz) és akkreditált helyszíni vizsgálatok elvégzése
– mintavétel során keletkező adatok előírások szerinti dokumentálása
– kiszállás gépjárművel partner telephelyekre mintavétel céljából

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– mintavételi technikus munkatapasztalat
– akkreditált vizsgálólaboratóriumban szerzett munkatapasztalat
– angol vagy német nyelvtudás

Megállapodás

Fiatalos, családias hangulatú légkör, fejlődési lehetőség.

Végzettségek

– szakirányú végzettség (általános vegyésztechnikus, környezetvédelmi méréstechnikus, szakirányú B.Sc tanulmányok)

Elvárt képességek

– önálló, precíz munkavégzés
– B kategóriás jogosítvány

Cég információ

Ossza meg ezt a munkát

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
céglogó
ELGOSCAR-2000 Kft.
Laboratóriumi technikus
Teljes munkaidő dátum október 15,21 fizetés - - - - .
elhelyezkedés Balatonfűzfő, Veszprém
céglogó
Labor mérnök
céglogó
Szervetlen analitikai részlegvezető
Teljes munkaidő dátum október 25,21 fizetés - - - - .
elhelyezkedés
more