ZöldÁllásPortál

A legújabb állások

Over View

Kategória:  Vizsgálólaboratórium
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2021-04-19

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Főiskola
Degree title:  vegyészmérnök, vegyész
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 2 év
Karrierszint:

Munka státusz

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  1
Hirdetés indításának kezdete:  2021-04-19
Hirdetés indításának vége:  2021-05-19

Hely

Leírás

FELADATOK:
• a laboratórium munkájának megszervezése, irányítása, ellenőrzése
• a laboratórium működéséhez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása
• egyéb, laboratóriumi tevékenységhez kapcsolódó munkavégzés

Megállapodás

• stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések
• bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
• próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
• kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
• ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben
• jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

Végzettségek

AMIT KÉRÜNK:
• egyetemi végzettség (vegyészmérnök, vegyész)
• legalább 2 éves laborvezetői gyakorlat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Oracle, LIMS)
• „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:
• szakirányú szakmérnöki végzettség
• környezetanalitikai laboratóriumban szerzett gyakorlat
• MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete
• laboratóriumi belső auditori oklevél

Elvárt képességek

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
vállalati logó
Envirotis Holding Zrt.
Projekt előkészítő mérnök
Teljes munkaidő date február 18,21 salary megegyezés - szerint Ft .
location Budapest, Budapest
Terra-Log Mélyépítő Kft.
Munkahelyi Mérnök
Teljes munkaidő date március 1,21 salary megegyezés - szerint - .
Projektvezető
Teljes munkaidő date április 19,21 salary - - - - .
Építésvezető
Teljes munkaidő date május 5,21 salary - - - - .
location
location Ballószög, Bács-Kiskun