ZöldÁllásPortál

A legújabb állások

Áttekintés

Kategória:  Hulladékgazdálkodás
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  1211
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2021-09-23

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Középiskola
Fokozat címe:  Környezetvédelmi/hulladékgazdálkodás
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 1 év
Karrierszint:  Tapasztalt (nem menedzser)

Állás státusza

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  0
Hirdetés indításának kezdete:  2021-09-23
Hirdetés indításának vége:  2021-10-23

Hely

[Budapest, Hungary ]

Leírás

Környezetvédelmi asszisztens

A magyar piacon meghatározó, hulladékgazdálkodással foglalkozó cég, Budapest, csepeli központjába környezetvédelmi  asszisztenst keres.

Feladatok:

  • 5 saját teleppel és a partnerekkel környezetvédelmi kapcsolattartás
  • hulladékgazdálkodási, környezetvédelmi nyilvántartások vezetése
  • hulladékgazdálkodási bevallások, engedélykérelmek készítése
  • KIR rendszer támogatása
  • Egyéb környezetvédelmi feladatokban közreműködés
  • Üzletágak (elsősorban e-hulladékok) tevékenységének segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • környezetvédelmi elhivatottság
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • környezetvédelmi/hulladékgazdálkodási tapasztalat
  • középszintű angol nyelv ismeret
  • haladó Excel tudás
  • pontos, gyors munkavégzés, erős adminisztrációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • környezetvédelmi/hulladékgazdálkodási szakmai tapasztalat
  • Angol – tárgyalóképes szint

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Főállású munkaviszony, korrekt jövedelem
  • Cégünk 25 éves magyar vállalkozás, amely nem szeretne lelkében multi lenni
  • Cégünk tevékenységével sokat tesz a klímaváltozás mérséklése érdekében

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelés
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Hulladékgazdálkodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Budafoki út 5-7.

Megállapodás

Végzettségek

  • Környezetvédelmi,  Hulladék gazdálkodási legalább középfokú,
  • vagy OKJ  felsőfokú-,   illetve felsőfokú végzettség

Elvárt képességek

Ossza meg ezt a munkát

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
céglogó
ELGOSCAR-2000 Kft.
Laboratóriumi technikus
Teljes munkaidő dátum október 15,21 fizetés - - - - .
elhelyezkedés Balatonfűzfő, Veszprém
céglogó
Labor mérnök
céglogó
PROJEKTVEZETŐ (környezeti kármentesítés)
elhelyezkedés