ZöldÁllásPortál

Over View

Kategória:  Egyéb
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  1081
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2021-04-19

Követelmények

Kor:  Mindegy Mindegy
Legmagasabb iskolai végzettség:  Minimum végzettség Főiskola
Degree title:
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 3 év
Karrierszint:

Munka státusz

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  1
Hirdetés indításának kezdete:  2021-04-19
Hirdetés indításának vége:  2021-05-19

Hely

Leírás

FELADATOK:
• üzleti alkalmazások támogatása
• alkalmazásbevezetés projektek specifikálásában való részvétel
• projektek üzemeltetésoldali felügyelete, koordinálása
• a HR, valamint a bérszámfejtő rendszer működtetésének támogatása, felhasználói bejelentések kivizsgálása, felhasználók
szakmai támogatása
• fejlesztések, tesztelések koordinálása, ezzel kapcsolatos feladatok végrehajtása
• felhasználói igények felmérésében, pontosításában, elemzésében, megvalósíthatósági és felhasználói dokumentációk
készítésében való közreműködés

Megállapodás

• stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések
• bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
• próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
• kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
• ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben
• jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

Végzettségek

• felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség

Elvárt képességek

• hatékony problémamegoldási készség
• jó kommunikációs készség
• rendszerszemlélet
• pontos, precíz önálló munkavégzés
• ügyfélközpontúság
• proaktivitás

ELŐNYT JELENT:
• humán erőforrás, bérszámfejtési ismeret
• Power BI ismeretek
• adattárház ismeretek
• programozási ismeretek
• SQL ismeret

Kapcsolódó vagy kiemelt munkák
vállalati logó
Envirotis Holding Zrt.
Projekt előkészítő mérnök
Teljes munkaidő date február 18,21 salary megegyezés - szerint Ft .
location Budapest, Budapest
Terra-Log Mélyépítő Kft.
Munkahelyi Mérnök
Teljes munkaidő date március 1,21 salary megegyezés - szerint - .
Projektvezető
Teljes munkaidő date április 19,21 salary - - - - .
Építésvezető
Teljes munkaidő date május 5,21 salary - - - - .
location
location Ballószög, Bács-Kiskun