ZöldÁllásPortál

elhelyezkedés [Budapest, Hungary ]

Áttekintés

Kategória:  Egyéb
Munkaidő:  Teljes munkaidő
Fizetési tartomány:  - - - - .
Műszak:  Általános munkarend
Irányítószám:  1172
Felhasználási feltételek elfogadása:  igen
Publikálva:  2022-09-23

Követelmények

Kor:  30 éves 50 éves
Legmagasabb iskolai végzettség:  Maximum végzettség Egyetem
Fokozat címe:  Hidasnémeti utca 78.
Tapasztalatok:  Minimum tapasztalatok 3 év
Karrierszint:  Tapasztalt (nem menedzser)

Állás státusza

Státusz:  Keresés
Betöltendő pozíciók száma:  0
Hirdetés indításának kezdete:  2022-09-23
Hirdetés indításának vége:  2022-12-23

Hely

[Budapest, Hungary ]

Leírás

Az INTERGEO Budapest Kft. munkatársat keres

Vízügyi Tervezői

munkakör betöltésére

Elvárások:

  • Egyetemi (MSc) végzettséggel rendelkező Hidrogeológus/Geológus/Geofizikus/Földtudományi mérnök/Környezetmérnök
  • Termelő és monitoring kutak tervezésében és engedélyeztetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Kúthidraulikai mérések végzése és kiértékelése
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (word, excel, autoCAD)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hidrodinamikai modellezésében való jártasság
  • Környezeti károk felmérésében és elhárításában szerzett tapasztalat
  • Tervezői jogosultság
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, prémiumok
  • Cafeteria
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, lendületes csapatmunka
  • Motiváló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Változatos munka (irodai és terepi munka)

Megállapodás

  • Cafeteria

Végzettségek

Elvárt képességek

  • B kategóriás jogosítván